У чому суть загальної теорії відносності Ейнштейна?

Основний постулат загальної теорії відносності у тому, що поле тяжіння еквівалентно прискорюється – неінерційної – системі відліку. Іншими словами, величини гравітаційної та інерційної мас одного й того ж тіла еквівалентні.

У загальної теорії відносності постулюється, що гравітаційні ефекти обумовлені не силовою взаємодією тіл і полів, а деформацією самого простору-часу, в якому вони знаходяться. Ця деформація пов'язана, зокрема, із присутністю маси-енергії.

Принцип відносності (принцип відносності Ейнштейна) – фундаментальний фізичний принцип, один з принципів симетрії, згідно з яким усі фізичні процеси в інерційних системах відліку протікають однаково, незалежно від того, чи нерухома система чи вона перебуває в стані рівномірного та …

Спеціальна теорія відносності Вперше була представлена ​​в 1905 Альбертом Ейнштейном в роботі «До електродинаміки рухомих тіл». Теорія описує рух, закони механіки, і навіть просторово-часові відносини, що визначають їх, за будь-яких швидкостях руху, зокрема і близьких до швидкості світла.